ÚRAZY?
BOLESTI?
MODŘINY?



Bolí? Nemusí…

11. 06.

Milujete aktivní pohyb? Chodit, běhat, skákat, objevovat… Venku je krásně, zeleň až oči přechází, bafněte děti a huráááá do přírody.


Pohyb je radost. I když někdy může  bolet a je dobré být připravený na různé drobné zádrhele či překážky „na cestě“.

 

Třeba v případě bolestivé modřiny. Není to konec světa, ale přejete si, ať se rychle vstřebá. Nebo špatně našlápnete na lesní pěšině, kotník se přihlásí prudkou bolestí a začne otékat. Bouchnete se do kolene, lokte či hlavy. Spadnete z kola na mokré cestě a tak dále…

 

A co dělat, když namožené svaly po dlouhé chůzi či běhu hlásí, že je čas na odpočinek a vy chcete jít dál? Cítíte bolest v zádech a nohách, ale máte před sebou ještě dalekou cestu do horské chaty, na vrchol kopce či domů... Navíc jste slíbili dětem výlet podél pobřeží a na kole vás čeká ještě mnoho kilometrů. Vzdáte to?

 

Není potřeba ztrácet naději před cílem, není třeba brát sobě či dětem radost z pohybu. Nabídněte tělu pomoc.

 

Některé léčivé rostliny se totiž tradičně využívají pro rychlejší úlevu od pohmožděnin, podvrtnutých kotníků, modřin či bolesti svalů. Jsou to například - prha arnika, heřmánek lékařský, sedmikráska chudobka, kostival lékařský či měsíček lékařský. Jejich kombinace může být ideálním řešením pro všechny, kdo upřednostňují přírodní léčbu.

 

Lékárnička v batohu

Do příruční SOS lékárničky na výlety, dovolenou či prázdniny můžete přibalit Traumeel® mast, která obsahuje tyto rostliny ještě v kombinaci s minerálními látkami a je určena právě ke zmírnění bolestí u lehkých a středně těžkých poranění pohybového aparátu.

Aplikace je snadná - jednoduše několikrát denně naneste na bolavé místo, na podlitinu, modřinu či bolavé koleno a dejte tělu šanci přirozeně regenerovat. Nevtírejte do otevřených ran.

Traumeel® mast je vhodná pro dospělé i děti a je k dostání bez receptu v lékárně.